Seryjny import zdjęć do Comarch CDN XL – aplikacja dedykowana

Firmy handlowe, zajmujące się sprzedażą detaliczną oraz hurtową, codziennie poświęcają cenny czas pracowników na uaktualnianie oferty. Dla ich klientów ważne jest to, by mieć dostęp do najnowszych informacji na temat towarów, m. in. ich zdjęć, które są szczególnie istotne przy transakcjach, zawieranych przez telefon lub za pośrednictwem internetu.

Logo Biuro-LANDIm większy asortyment, tym więcej czasu zajmuje załączanie plików graficznych do kart towaru. Rozwiązaniem tego problemu zainteresował się nasz klient, Biuro-LAND Sp. z o.o. z Jaworzna.

Cel projektu

Aplikacja, zaprojektowana przez naszych specjalistów, miała zautomatyzować proces załączania plików ze zdjęciami do systemu Comarch CDN XL, na którym pracuje Biuro-LAND. Program miał umożliwić masowy import zdjęć, co znacząco zmniejszyłoby czas pracy, potrzebny do aktualizowania oferty hurtowni.

Realizacja

Program spełnił wszystkie swoje założenia. Aplikacja pozwala na seryjne wysyłanie zdjęć do systemu CDN XL za pomocą kilku prostych kroków.

Masowy import zdjęć do CDN XL

Obsługa importera jest wyjątkowo intuicyjna, nawet początkujący użytkownik CDNXL nie będzie miał z nią problemów. Operator musi tylko wybrać folder, z którego zostaną zaczytane pliki. Ważne, by nazwy zdjęć były określane zgodnie z ustalonym wzorem – w ten sposób aplikacja może automatycznie powiązać załączniki z towarami, do których mają one zostać przypisane.

Seryjny import zdjęć do CDN XL

Program nie tylko załącza nowe zdjęcia, ale także może aktualizować już istniejące.

Korzyści dla użytkownika

Automatyzacja tak czasochłonnej czynności, jaką jest załączanie plików ze zdjęciami do kart towarów, odciąża pracowników odpowiedzialnych za aktualizację oferty. Dzięki zastosowaniu zaprojektowanego przez nas rozwiązania pracownicy nie muszą już poświęcać czasu na wykonywanie żmudnych, powtarzających się czynności i mogą skupić się na pozostałych obowiązkach. Masowy import zdjęć jest źródłem dużych oszczędności dla spółki – dzięki aplikacji czas pracowników może być wykorzystywany efektywniej, np. na bardziej ambitne, wymagające czynności.

Przeniesienie tego zadania na narzędzie informatyczne minimalizuje również ryzyko pomyłek, które mogą pojawiać się przy ręcznym wczytywaniu pojedynczych plików. Pracownik musi jedynie dopilnować, by każde zdjęcie było opisane prawidłowo i zgodnie z ustalonym wzorem, a resztę pracy wykonuje program już automatycznie.

O firmie

GRUPA Biuro-LAND to spółka kapitałowa, która rozpoczęła swoją działalności w 1995 r. Spółka działa w branży biuro-serwisowej, codziennie zaopatrując kontrahentów w towary niezbędne do funkcjonowania każdego biura. Biuro-LAND współpracuje z firmami na terenie całego kraju: dużymi korporacjami, instytucjami państwowymi, a także przedsiębiorstwami z sektora MSP wszystkich branż. Spółka stale inwestuje w rozwój technologiczny, tworząc nowoczesną i profesjonalnie zorganizowaną firmę, zapewniającą wysoki poziom obsługi klienta.

Aplikacje na zamówienie

Chcesz pełniej wykorzystywać swój system do zarządzania firmą? Brakuje Ci w nim funkcjonalności? Zaprojektujemy dla Ciebie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z naszym specjalistą >>

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *