Marka CottonClub dostępna na tablecie – aplikacja dedykowana

Dla naszego klienta NO NAME SP. Z O.O (właściciela marki CottonClubw ramach szerszego wdrożenia dofinansowanego z projektu unijnego 8.2 wykonaliśmy aplikację FashionTab na platformę Android 4 na tablety. Program jest zintegrowany z oprogramowaniem Optima i służy do składania zamówień odzieży damskiej przez klientów. Wdrożenie aplikacji B2B pozwoliło pracownikom na skrócenie o ¾ czasu pracy potrzebnej na obsługę każdego zamówienia. Klienci natomiast mają możliwość dokonywania wyboru odzieży za pośrednictwem przyjaznego interfejsu, a dzięki szybszemu przetwarzaniu zamówienia przez aplikację, skrócił się czas dostawy danego towaru do kontrahenta.

Cel projektu:

Celem projektu FashionTab dla firmy NO NAME było zautomatyzowanie procesów związanych z obsługą klienta. Automatyzacja miała wyeliminować pomyłki pracowników oraz skócić czas składania zamówień.

Korzyści/rezultaty

Wdrożenie aplikacji FashionTab skróciło czas związany z obsługą zamówień odzieży damskiej. Integracja aplikacji z oprogramowaniem Optimą pozwoliła na zautomatyzowanie czynności związanych z przetwarzaniem zamówienia. Aplikacja pobiera informacje o towarach (zdjęcia, opisy, ceny) oraz dane kontrahentów. Następnie zamówienie przesyłane jest na serwer, gdzie generowany jest odpowiedni dokument. Pracownik nie musi tracić czas na wypełnianie formularzy zamówienia czy też sprawdzać dane kontrahenta. Program wykonują tą pracę za niego. Korzyści występują także po stronie klientów firmy NO NAME. Program działa na tablecie z Androidem, dzięki czemu użytkownik może dokonywać zakupu ubrań o każdym czasie, nie mając dostępu do komputera stacjonarnego. Obsługa aplikacji na ekranie dotykowym jest wygodna i intuicyjna. Wykorzystanie nowoczesnych technologii podnosi ogólny wizerunek firmy w oczach klientów, a co przekłada się na zwiększoną sprzedaż produktów.

NO NAME SP. Z O.O

Firma No Name zajmuje się produkcją odzieży eleganckiej dla kobiet. Tworzone kolekcje pochodzą z własnej wzorcowni i produkowane są całkowicie w Polsce. W 2006 roku No Name znalazła się w rankingu Gazel Biznesu, co świadczy o jej szybkim rozwoju. Projekt związany z wdrożeniem aplikacji FashionTab na tablety, otrzymał dofinasowanie z Unii Europejskiej z działania 8.2 POIG – Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Programy na zamówienie

Jeżeli dostrzegają Państwo potrzeby w zakresie indywidualnych rozwiązań, które mogłyby wpłynąć na zwiększenie wydajności w Państwa firmie, warto porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy doradzą w zakresie aplikacji dedykowanych. Proszę nie tracić czasu, zapraszamy do współpracy.

 


Lub skontaktuj się po indywidualny dobór modułów i wycenę.

Zobacz również

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *