Szybki podgląd zdjęć na liście towarów w Comarch ERP XL

Napisaliśmy aplikację dedykowaną AlpolXlPhotoPreview dla naszego klienta. Program współpracuje z oprogramowaniem Comarch ERP XL i służy do wyświetlania zdjęć danego towaru bezpośrednio na liście towarów. Dodatkowa funkcjonalność pozwoliła pracownikom na skrócenie czasu związanego z obsługą magazynu.

Cel projektu:

Aplikacja miała na celu poprawę jakości i usprawnienie pracy w firmie klienta, dzięki szybkiemu wyświetlaniu zdjęć z pozycji listy towarów z Comarch ERP XL.

Działanie Programu:

Z oprogramowania Comarch CDN XL otwieramy zakładkę Towary:

Wyświetlona zostaje lista dostępnych towarów. Po wybraniu określonego towaru z wiersza, pod listą widnieje zdjęcie towaru.

 

Korzyści/rezultaty

Dzięki aplikacji AlpolXlPhotoPreview pracownicy firmy nie muszą poświęcać czasu na sprawdzenie wyglądu towaru, otwierając każdorazowo jego kartę. Informacje, które potrzebują są dostępne w momencie otwarcia listy towarów. Rozszerzenie funkcjonalne dzięki automatyzacji i integracji z oprogramowaniem Comarch ERP XL, daje pewność, że zostają wyeliminowane błędy pracowników. Dodatkowo aplikacja jest łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalnego przeszkolenia.

Programy na zamówienie

Jeżeli dostrzegają Państwo potrzeby, które dotyczą usprawnienie pracy w firmie, zapraszamy do współpracy. Warto porozmawiać z naszymi specjalistami i poznać możliwości aplikacji dedykowanych. Skontaktujcie się Państwo z nami.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *