Graficzny edytor opisów WYSIWIG Comarch ERP XL, Optima

Przygotowaliśmy edytor, który umożliwia w prosty sposób oraz przy jak najmniejszym nakładzie czasu przygotować opis towarów do umieszczenia w różnych miejscach w sieci.

W programie Comarch ERP XL na karcie towaru mamy jego opis. Jeżeli nasz program połączony jest z innymi e-sklepami, platformą B2B , Allegro to aby umieścić opis takiego towaru w każdym tym miejscu trzeba poświęcić na to dużo czasu (pisanie informacji podwójnie dla każdego produktu) oraz posiadać specjalistyczną wiedzę np. pisanie w języku HTML. Dlatego przygotowaliśmy edytor, który umożliwia w prosty sposób oraz przy jak najmniejszym nakładzie czasu przygotowanie wpisu towarów w różnych miejscach w sieci.

allepanel2

Zakładając, że naszym głównym systemem jest Comarch ERP XL – to w nim przygotowujemy wszystkie dane do naszego e-sklepu czy platformy B2B. Dzięki takiemu podejściu nie musimy w każdym kanale sprzedaży zmieniać danych oddzielnie – tylko za jednym razem w naszym systemie.

Oto klika przykładowych platform których można wykorzystać integracje:

  • Allegro
  • e-sklep (m.in. IAI, AtomStore, Shopper, Comarch eSklep)
  • platformy b2b
  • inne, jeśli potrzebują Państwo integracje z jakąś inna platformą przygotujemy indywidualny projekt na zamówienie.

Jak działa edytor?

  1. Otwieramy kartę towaru,
  2. przechodzimy na zakładkę opis,
  3. włączamy edytor,
  4. wprowadzamy zmiany,
  5. gotowe.

Edycja treści wygląda tak samo jak np. Word. Nie musimy posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu html aby przygotować tekst zaczynający się od nowej linii czy zastosować np. wyróżnienie. Wszystko edytujemy za pomocą dobrze nam znanych ikon edycji tekstu z programu Word.

Jeśli takie narzędzie byłoby dla Państwa pomocne, zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami.

Jako firma specjalizujemy się w tego typu indywidualnych integracjach. Tutaj można się zapoznać z naszymi projektami: http://alpol.net.pl/oprogramowanie-na-zamowienie

Zobacz również

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *