Comarch Optima – Integracja z kurierem TBA

tba comarch optima

Nasi klienci stają przed różnymi wyzwaniami logistycznymi, a naszym zadaniem jest im pomagać im mierzyć się z nimi. Efektem współpracy jest integracja systemu Comarch ERP Optima z systemem kuriera TBA, którą przygotowaliśmy dla naszego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką produktu. 

Celem projektu było stworzenie modułu integracji TBA z Optimą, tak by z poziomu systemu nasz klient mógł wykonywać najważniejsze operacje takich jak tworzenie nowych zleceń czy automatyczny druk listów przewozowych i protokołów dziennych.

Paczki zbiorowe

Charakterystyczną cechą dla tego modułu jest możliwość łączenia wielu zamówień w jedną paczkę. Oznacza to, że gdy klient zamówi kilka produktów, a w systemie pojawi się tyle samo faktur, wówczas zamiast generowania wielu listów przewozowych istnieje możliwość połączenia go w jeden i wysyłki jednej paczki.

Moduł integracji Optimy z TBA oferuje także odwrotną funkcję – dopisywanie paczek do już istniejącego listu przewozowego.

tba comarch optima

Definiowanie odbiorców i autouzupełnianie

Kolejną ważną funkcją oferowaną przez moduł jest definiowanie odbiorców z poziomu systemu ERP Optima, a także automatyczne uzupełnianie pól kreatora paczki. To proste rozwiązanie pozwala zaoszczędzić kilka ważnych chwil przy obsłudze stałych klientów i uprościć pracę operatorowi systemu.

Aby dowiedzieć się więcej o tym module serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.


Lub skontaktuj się po indywidualny dobór modułów i wycenę.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *